• להזמנות צרו עמנו קשר
0
  • אין מוצרים בעגלה

לפני ביצוע הזמנה ושיטוט באתר אנו ממליצים לעיין בתקנון האתר. כמו כל דבר בחברה אין בכתיבת התקנון לפגוע ברגשותיו, ברכושו, או בכל נכס אחר של כל אדם  ו/או יצור חי. התקנון  נכתב במטרה להקל על המשתמשים וגם עלינו.

 ניהול האתר

האתר וכל תוכנו מיועד לכולם וגם אם נכתב בלשון זכר, מיועד הוא גם לנשים, ולהיפך. אימפריאל מטל בע”מ הינה המפעילה היחידה של האתר, כל מידע, הערות ותלונות יש לשלוח ישירות אלינו בדואר אלקטרוני ו/או  בפקס ואנו מתחייבים לענות לכולם תוך 7 ימי עבודה. חברת אימפריאל מטל בע”מ ו-IMP הינה בעלת זכויות היוצרים והקניין הרוחני. במסגרת זכויות היוצרים והקניין הרוחני נכללים, בין היתר, השימוש בשם אימפריאל מטל בע”מ, IMP, עיצובו הגראפי של האתר, מבנה האתר, מרכיביו הצורניים והמהותיים של האתר, הטקסטים המופיעים בו , התמונות, העיצובים וכן קבצים ויישומים מכל מין וסוג שהוא. חל איסור מוחלט על העתקה ,הפצה, הצגה, פרסום או העברה של הנ”ל או חלק מהם אלא אם ניתנה לכך הסכמת מפעיל האתר מראש ובכתב. האתר, מעצם טבעו, הינו אתר המיועד לציבור כולו, על כל המידע שבו.

אימפריאל מטל בע”מ רשאית לבטל/לשנות/לערוך ואף לבטל כל תמונה שנכנסת לאתר, לפי שיקול דעתה. אנו נשמח אם תיקחו חלק בעדכון האתר ברעיונות ובהערות. כל הצעה תישלח אלינו לאימפריאל מטל בע”מ ועפ”י שיקול דעתנו, תפורסם. אנו מתחייבים לא לפרסם פרטים אישיים ו/או כל פרט אחר העלול לזהות אדם אחר, אלא אם תינתן לכך רשות.

ביצוע הזמנה ותשלום

לכל מוצר בחברה יש תת-מוצרים, צבעים, גדלים וצורות רכישה שונות (כגון כמויות שונות), אנו השתדלנו לפרוש בפניכם את מירב האפשרויות. אם ראיתם מוצר כלשהו שאתם רוצים לרכוש, יש לסמן את מס’ הפריטים שתרצו לרכוש ע”י לחיצה עם העכבר על “+” או “-” ולעבור לשורה הבאה. כל פעם שנרצה להתעדכן במצב הפריטים שהזמנו ובסכום, ניתן לראות זאת בכפתור העליון השמאלי “עגלת קניות”. לאחר שבחרנו את כל מה שרצינו וסיימנו, נחזור “לעגלת הקניות” ושם נלחץ על “המשך תהליך רכישה”, ומכאן המערכת תוביל אתכם על לסיום התהליך.

במידה ותרצו כי ניצור עמכם קשר, אנו נתקשר בין השעות 9:00-18:00 ולכן נבקשכם למסור טלפון בו אתם זמינים בשעות האלה. במידה ותבחרו להמשיך בתהליך הרכישה באתר האינטרנט, תדרשו לתת פרטים מזהים ופרטי כרטיס אשראי, אנו מבקשים כי תמלאו את כל הפרטים וכי תבדקו כי אין שום טעות במילוי הפרטים. אנו לא מקבלים המחאות, גם לא בחנות. עפ”י החוק רק בעל כרטיס האשראי יכול למסור פרטי כרטיס אשראי, לא הבת, לא הבעל, לא החבר, לא האמא ולא אף אדם אחר.

הכרטיס עדיין לא מחויב בעת מסירת הפרטים במערכת, הוא יחויב רק לאחר ביצוע ההזמנה אצלנו במחסן, ממש לפני המשלוח. למרות שהמערכת מאובטחת, אנו מתחייבים לבטל לחלוטין את פרטי כרטיס האשראי לאחר החיוב, אין לנו כל צורך בו ואנו מכבדים את זכותכם לפרטיות. הזמנה תישלח רק לאחר אישור התשלום. משלוח הזמנה ללא תשלום הינה לחנויות סיטונאיות בלבד ועפ”י אישור בלבד, הוא אינו מיועד לקהל הרחב. ניתן לבטל את ההזמנה כל עוד לא עזבה את מחסני החברה ללא עלות וזאת בתנאי כי עדיין לא נשלחה אל הלקוח.

משלוח ואספקת המוצר

אימפריאל מטל בע”מ תספק את ההזמנה תוך 7 ימי עבודה (לא כולל שישי, שבת, חגים, ימי שבתון וערבי חג) וזאת בתנאי כי הלקוח סיפק את הפרטים במלואם בעת ביצוע ההזמנה וכי הכל קיים במלאי. אנו עושים את כל המאמצים לעדכן באתר רק את מה שקיים בפועל במלאי אך במידה והוזמן מוצר שלא קיים, אנו ניצור קשר עם הלקוח טלפונית ונשאל אותו מה ברצונו לעשות. הלקוח יכול לבחור בעצמו איך הוא רוצה לקבל את החבילה

  1. “איסוף עצמי” – ניתן לבצע הזמנה ולאסוף אותה אצלנו, מחנות החברה, ללא חיוב 
  2. “משלוח דואר” – לחברה חוזה שירות עם חברת השליחויות של דואר ישראל. ללקוח עיסקי, החבילה תגיע ישירות לבית העסק. ללקוחות פרטיים, באם הלקוח לא יהיה בבית, תושאר החבילה בסניף הדואר המרכזי הקרוב לביתו (אין התחייבות לתת את החבילה ישירות לידי לקוח פרטי), ללקוחות עיסקיים החבילה מגיעה ישירות עד העסק. ההבדל ביניהם הוא שעות הפתיחה והנגישות.

החבילה לרוב מגיעה תוך יומיים שלושה מהרגע שהחבילה יוצאת מאיתנו ולעיתים אף למחרת. ברוב ההזמנות, אלא אם יש חוסרים במלאי שמחכים להשלים אותם, ההזמנה יוצאת מאיתנו תוך יומיים מרגע ההזמנה. באם תבקשו, אנו נשתדל למסור לכם את פרטי החבילה בכדי שתוכלו לעקוב אחריה.

אחריות על איכות המוצרים והחלפה 

אימפריאל מטל בע”מ עושה את מירב המאמצים על מנת לספק מוצר איכותי, אך אם בכל זאת תרצה להחליף, ניתן לעשות זאת בשני אופנים בלבד:

  1. החבילה תישלח ישירות לחנות על ידי ועל חשבון המחזיר/המזמין תוך 14 יום מיום המשלוח של ההזמנה הראשונה.
  2. בחנות החברה, בדרך יפו 45 בת”א, תוך 30 יום מיום המשלוח של ההזמנה הראשונה.

 ניתן להחליף מוצרים שבמבצע תוך 14 יום בלבד. פנייה להחלפה תעשה רק עם החשבונית המקורית. ניתן להחליף בכל מוצר אחר שנמצא בחנות ו/או לקבל זיכוי לקנייה הבאה. אין החזר כספי במזומן ו/או בהמחאה. לא יינתן זיכוי לדמי המשלוח. שימו לב, אנו מדגישים כי: אנחנו לא מחליפים חוברות ומוצרים שנמכרו בתפזורת (לא ארוזות) או שקיות שנפתחו (מכל סיבה). אנו מחליפים רק מוצרים ארוזים, באריזה מקורית, שלא נפתחו, להוציא מוצרים פגומים שאנו אחראים להם. 

לראשונה, אנו מאפשרים לרכוש גם דוגמאות מוכנות, לא ניתן להחליף תכשיט שיצא משקית האריזה. במידה והתכשיט נפגע ויש צורך בתיקון, יש לגשת לחנות החברה בת”א. יש אחריות של שנה לתכשיטים, נא לשמור את החשבונית. בבקשה שים לב לכך, למנוע אי נעימות. אנו עושים כל שביכולתנו ומשקיעים זמן רב ובדיקות בכדי למנוע זאת אך, שים לב כי מסיבות טכנולוגיות, ייתכן והצבעים שרואים על המסך אינם מדויקים לעומת הצבעים על המוצר למרות שאנו יכולים לומר בוודאות שהם הכי קרובים שיכולים להיות. 

מבצעים

כל תקופה מסויימת ייבחרו מוצרים שייכנסו למבצע לזמן מוגבל. אנו מתכננים כי כל מבצע יהיה תקף לחודש ימים בלבד אך כמובן שיש לשים לב כי המבצע הוא עד גמר המלאי והמלאי לא יתחדש. מומלץ מאוד לעקוב כל תחילת חודש. אין כפל מבצעים כלומר, לא תחול הנחה נוספת על מוצרים במבצע. המבצעים חלים רק באתר בלבד ולא בחנות. אתם מוזמנים לבוא ולראות את המוצר בפועל אצלנו בחנות. ניתן להחליף מוצר במבצע שנמכר דרך האתר  תוך 14 יום ושקיות שלא נפתחו, יש לקרוא את סעיף “אחריות על מוצרים ומדיניות החלפה”.

נהלי הרשמה ומסירת מידע אישי

במסגרת אותם מרכיבים באתר הדורשים מסירת מידע אישי (כדוגמת ביצוע הזמנה, בקשת מידע נוסף) תתבקש לספק מספר נתונים אישיים כדוגמת: שם מלא, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, פרטי כרטיס חיוב ועוד. נתונים אלה יועברו ויישמרו במאגר המידע של מפעיל האתר ולא יימסרו לשום אדם אחר. 

אבטחת מידע

מפעיל האתר מאבטח את המידע המצוי באתר, במערכות מתקדמות ביותר. על אף המאמצים והמשאבים המושקעים בכך, מפעיל האתר אינו יכול להתחייב בפני המשתמשים לכך שלא תתאפשר חדירה לא חוקית למאגרי המידע הכלולים באתרים וברשת המחשבים. אנו עושים ככל יכולתנו ולא חוסכים במאמצים בכדי למנוע זאת.