• להזמנות צרו עמנו קשר
0
  • אין מוצרים בסל הקניות.

במידה ואת/ה לא יכול/ה להזמין זה משום שהאתר שלנו תומך בדפדפן אינטרנט אקספלורר. ניתן להזמין משלוח אי-מייל imperal@zahav.net.il, לשלוח פקס ל03-5607170 או להתקשר אלינו ל03-5660004

אבן חן היא סלע, מינרל או מאובן נדיר, טבעיים מהטבע. בדרך כלל נמצאות אבני החן בסלעים, במעמקי האדמה או בנהרות ובנחלים. האבנים במצבן הטבעי נראות כמו אבנים רגילות. לאחר שמקלפים את ה"קליפה" העשויה ממינרלים ומלטשים את האבן, מגלים את אבן החן המבריקה הנמצאת בפנים. האבנים מקבלות את צבען מריכוז התחמוצת המתכתית שבהן. מאז ומתמיד נמשך האדם לאבני חן עקב יופיין ונדירותן, ליטש אותן ויצר מהן תכשיטים. עם השנים, ייחס האדם לאבני חן סגולות ותכונות שונות, והן תפסו ועדיין תופסות מקום רב בדת ובאמונות שונות. בתוך הקטלוג נפרט את ייחודה של כל אבן, סמלה והאנרגיות שהיא מקרינה. לרשימת תכונות האבני חן ואיך לטפל בהם

הדרך היחידה להתחיל היא - לעבור את כל המחסומים והחששות ופשוט לעשות, עיצוב תכשיטים הוא כשרון נרכש, ככל שנעשה, ננסה ונטעה כך נדע יותר. צעד ראשון אמליץ לעיין באתר שלנו, בהדרכות חינם, בטכניקות המפורטות, בשאלות נפוצות, בגלריית דוגמאות ובכל מוצר בקטלוג יש פירוט וטיפים נוספים. נכון שקל יותר כאשר אנו רואים במו עינינו איך עובדים ולכן השתדלנו לצרף קבצים עם צילום הצעדים.
חוברות IMP הינן חוברות ידועות באיכותן. הדוגמאות מהממות ותהליך העבודה מפורט ע"י מלל וצילומים כך שהן מתאימות לכל רמה. ספרים, ירחונים, תצוגות אופנה, חלונות ראווה ברחובות, והאינטרנט הם מקור מידע מעולה ורחב.

אורך סטנדרטי של צמיד הוא כ-14 ס"מ, של שרשרת כ-43 ס"מ ושל טבעת כ- 6-7 ס"מ אבל בכל מקרה מאוד מומלץ למדוד פעם אחת את האורכים שטובים לנו בכדי שנדע לתמיד. לא לשכוח שככל שהחרוז גדול יותר, היקף הצמיד גדול יותר. יש פלטה לעיצוב חרוזים שכל תפקידה לעזור ולהקל על העבודה, בנקודה זו.

רוב המוצרים הינם מוצרים המתאימים למוצרי תחביב, אומנם באיכות גבוהה יחסית אך עדיין מוצרי תחביב ובהתאם המחירים שלהם. המוצרים לא דוהים או מחלידים אך יש להם שחיקה משלהם, כל חומר והשחיקה שלו. בכדי להאריך את עמידות המוצר ואת ימי הזוהר שלו, לא נתקלח עם תכשיטים, לא נשחה אתם בים ובבריכה וכמובן לא נשפריץ עליהם בושם ישירות. נשים בושם לפני שנענוד תכשיט ונוריד את הצמיד לפני שנכנס לים.

אני אתאר שני מצבים:ברגע שאדם נכנס לחנות ורואה את מגוון האפשרויות, בד"כ, הוא בוחר את מה שהכי יפה לטעמו ושוב, בד"כ זה הדבר היקר. מעצב שעושה משהו למכירה בד"כ לא משתמש רק במוצרים יקרים אלא מערבב אותם אם כל מיני חומרי גלם בכדי שיהיה מסחרי וזול יותר.
מישהו שרק מתחיל לעצב בשביל עצמו תכשיטים, צריך לרכוש את כל החומרי גלם וכל החומרי גלם נמכרים באריזות סגורות. לעיתים, עלות החומרי גלם, עולה על מחיר התכשיט או מאוד דומה לו. אבל, החומרים שרכשת בהתחלה מספיקים לפחות ל-20 תכשיטים שונים ואתה רואה לפניך רק את העלות החד פעמית
אז ככה.. יותר זול לעשות בעצמנו אבל הכול תלוי בכם אם תשוו אותו מוצר ולא מה שדומה, עלות כל תכשיט/עיצוב נוסף שניצור תרד כי תמיד יישאר לנו משהו מהעיצוב הקודם. בטווח הקצר מאוד נחסוך הרבה כסף ויותר חשוב, נהנה מכל רגע

כל המוכרות והעובדים בחברה הינם אנשים מקצועיים ובעלי ידע רחב, החיים וגם התחביב של כל אחד מאיתנו הוא יצירה,כל אחת מאיתנו נתקלה בבעיות הראשונות שאתן נתקלות בהן. לקוחה שאומרת "אני רוצה לעשות שרשרת" כאילו לא אמרה כלום, איזו שרשרת? מאיזה חומר? אנחנו נשמח לעזור תמיד אבל הפניות צריכות להיות יותר ממוקדות. אנחנו נשמח לעזור בכל בקשה, פניה ושאלה ולמי שלא יודע ולא בטוח שיתחיל מהתחלה ויחזור לתשובה לשאלה הראשונה בדף מעולם לא עשיתי תכשיטים, איך מתחילים?

וואוו... מאוד קשה להסביר כי באמת שאין לזה תשובה. לדעתי הדרך להתחיל עד שיהיה לנו אומץ להתחיל לערבב היא לעבוד בצבע אחד לדוגמא תכשיט עם כל מיני גווני סגול או עם כל מיני גווני אדום וכ"ו. דרך אחרת להבטיח התאמה היא לעבוד עם משפחות. הצבעים מתחלקים לשתי קבוצות:קרים כגון כחול וירוק כסף וחמים כגון:אדום וכתום. תכננו תכשיט מצבעים קרים או חמים בלבד. אלה שילובים שתמיד מתאימים אבל יש עוד הרבה שילובים מדהימים. ניתן גם להסתכל בחנויות הבגדים ןברשתות, המעצבים שם עושים את העבודה בשבילנו ומקלים עלינו. הכי קל וכיף זה פשוט לנסות ואם לא מצא חן בעינינו ו/או מאסנו פשוט מפרקים ועושים חדש.

Call Now Button
× נשמח לעמוד לשרותכם, נא לשלוח הודעה